ROXI rotu komplekts ar 18k zeltījumu un Austrijas kristāliem

0001RZA

Jauna prece

Ekskluzīvs, elegantu un graciozu rotu komplekts - ķēdīte ar kulonu un auskari, kas jebkuru sievieti padarīs par dāmu. Apzeltīts 18Kun to dizainu papildina miniatūri Austrijas kristāliņi. Rotu dizains izstrādāts, par pamatu ņemot senās Grieķijas klasisko kultūru un tās tradicionālo ornamentu.

Dāvanu kastītē.

Svars: 14 g
Izmērs: ķēde  44+5 cm, kulons 2.5*2 cm, auskari 1.3*1.3 cm 

Vairāk informācijas

Šis produkts vairs nav pieejams

19,60 € AR PVN

-30%

28,00 € AR PVN

Vairāk informācijas

Vienkāršas rekomendācijas apzeltītas bižutērijas kopšanā:


- Neveiciet nekādus mājas darbus, valkājot apzeltītas rotaslietas, lai izvairītos no kontakta ar sadzīves ķīmiju, pulveriem, izsmidzināmiem tīrīšanas līdzekļiem un abrazīviem;
- Nenēsājiet bižutēriju zem apģērba;
- Atcerieties, ka lietojot krēmus un ziedes, kuru sastāvā ir dzīvsudraba savienojumi, uz bižutērijas var palikt balti plankumi, kas veicinās izstrādājuma bojājumu;
- Apzeltītas bižutērijas kopšanai sadzīves apstākļos lietojiet velveta vai zamšādas lupatiņu, centieties sekot, lai uz izstrādājumu neiedarbojas mitrums un tauki.  

Augstvērtīga un kvalitatīva brenda ROXI bižutērija – rotas, kuras grūti atšķirt no zelta juvelierizstrādājumiem, jo tās pārklātas ar blīvu zelta slāni, izmantojot pašas jaunākās tehnoloģijas, kas nodrošina to nevainojamu izskatu ilgā laika periodā. ROXI rotām īpašu vērtību piešķir tajās iestrādātie Austrijas kristāli.