Piegāde 

Visi produkti ir pasūtīti internetā.

PAŠIZVEŠANA - preču saņemšana veikalā ASORTI - Rīgā, Salnas ielā 5, darba dienās no 11:00 līdz 19:00.

Veicot pasūtījumu webpasaule.lv lapā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši. Jūs varat norēķināties skaidrā naudā saņemšanas brīdī. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad webpasaule.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Preču piegāde tiek veikta, izmantojot Latvijas Pasts un Omniva pakomātus. 

LATVIJAS Pastspiegāde, izmantojot Latvijas pasta starpniecību. Pasūtījums būs pieejams tuvākajā pastas nodaļā, no kuras uz Jūsu norādīto adresi atnāks pavēste ar lūgumu izņemt pasūtījumu.  Parastā cena - 2.50 eiro.

OMNIVA PAKOMĀTS - ar OMNIVA pakomātu starpniecību. Izmantojot šo piegādes veidu, sūtījums nonāk uzņēmuma OMNIVA pakomātā. Pakomāti atrodas 24 Latvijas pilsētās. Tas notiek diezgan ātri (2-3 dienas) un ir salīdzinoši lēts piegādes veids. Par to, kā tas darbojas, jūs variet sīkāk uzzināt uzņēmuma tīmekļa vietnē omniva.lv. Veicot pasūtījumu, jums jānorāda PIEGĀDES ADRESE un mēs nosūtīsim preci uz šai adresei tuvāko pakomātu. Ja jūs nolemjat mainīt savu piegādes adresi, nevilcinieties, zvaniet uz tel. 29800400. Parastā cena - 2.50 eiro.

Pirms piegādes ir jābūt veiktai pasūtījuma apmaksai un naudai jābūt ienākušai mūsu kontā.

Preču sūtīšana garantēta 1-2 darba dienu laikā pēc naudas saņemšanas uzņēmuma kontā. 

Ja apmaksa netiek veikta 3 dienu laikā, tad rēķins tiek anulēts.

Apmaksa 

1. Pašizvešanas brīdī ar skaidru naudu.

Pašizvešanas brīdī ar skaidru naudu veikalā ASORTI Rīgā, Salnas ielā 5,  darba dienās no 11:00 līdz 19:00. Prece jāizņem 3 dienu laikā pēc tam, kad webpasaule.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

2. Apmaksa ar bankas karti.

Lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem.

Apmaksa ar kredītkarti/debetkarti (internetā) ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

3. Internetbankas pārskaitījums - rēķins ar maksājuma informāciju tiek nosūtīts uz Jūsu e-pastu.

Ja apmaksa netiek veikta 3 dienu laikā, tad rēķins tiek anulēts.

Atteikuma tiesības

  1. Veicot pirkumu interneta veikalā webpasaule.lv, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas.
  2. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).
  3. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
  4. Sazināties ar mums pa tālr. 29800400 vai rakstīt uz e-pastu webpasaule@inbox.lv.
  5. Jūsu pienākums ir 14 dienu laikā no preces saņemšanas atgriezt preci pārdevējam. Nosūtīt pa pastu vai nogādāt personiski mūsu veikalā "Asorti" Salnas ielā 5, Rīga, LV-1021 (darba laiki : pirmdien-piektdien 11-19).
  6. Atsakoties no produkta klients sedz piegādes izdevumus pilnā apmērā.
  7. Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, mums ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs brīdināja mums par atgriešanu , atmaksāt Jums preču vērtību. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ. Mēs atmaksājam naudu tikai uz  bankas kontu, no kura Jūs norēķinās par preci.